يکشنبه, 28 مرداد 1397

    /  3
حسابرس جدید انتقال خون تهران معرفی شد

حسابرس جدید انتقال خون تهران معرفی شد

عارف نظر پور به عنوان حسابرس جدید اداره کل انتقال خون استان تهران از سوی دیوان محاسبات منصوب شد.

به گزارش روابط عمومی انتقال خون استان تهران، یکشنبه بیست نهم بهمن 1396 در نشستی کیومرث پورمختوم حسابرس سابق تودیع و عارف نظرپور حسابرس جدید اداره کل انتقال خون استان تهران معرفی شد.

دکتر سید مرتضی طباطبایی در این نشست ضمن تشکر از کیومرث پورمختوم و خوش آمد به حسابرس جدید، خاطر نشان کرد: خدمت در انتقال خون در هر جایگاهی ارزشمند است و بر این باور هستیم که همکاری با دیوان محاسبات به انضباط مالی و اجرای درست قوانین کمک می کند.

مدیر کل انتقال خون استان تهران با اشاره به  اهمیت و اورژانس بودن فعالیتهای انتقال خون، افزود: کمبود منابع مالی از چالش های جدی اداره کل انتقال خون استان تهران است اما با وجود همه مشکلات و کمبودها همکاران بنده با درک صحیح از اهمیت کاری که انجام می دهند، تمام تلاش خود را برای تامین فرآورده های خونی مورد نیاز بیماران انجام می دهند.

در ادامه کیومرث پورمختوم اظهار کرد: در دیوان محاسبات هدف کمک به دستگاه های اجرایی است که مسیر مالی آنها مطابق قانون طی شود.

وی افزود: مشکلات مالی فقط مختص انتقال خون نیست، متاسفانه بسیاری از دستگاه ها دچار این تنگناها هستند اما امیدواریم شرایط اقتصادی کشور روز به روز بهتر شود.

پورمختوم با اشاره به نقش مهم انتقال خون در بحران ها و حوادث و ضرورت تامین خون بیماران در هر شرایطی، گفت: در این مدت تلاش شد در چارچوب قانون و مقررات به انتقال خون تهران کمک شود تا با مشکلات کمتری پاسخگوی مراکز درمانی باشد.

وی در پایان ضمن تشکر از همکاری کامل اداره کل انتقال خون، برای حسابرس جدید این اداره کل آرزوی موفقیت کرد.

عارف نظرپور؛ حسابرس جدید انتقال خون استان تهران نیز در این نشست تاکید کرد: اهداف همان اهداف قبلی است و سعی خواهیم کرد در موارد خاص کمک شود تا در ارائه خدمات اداره کل انتقال خون استان تهران خللی وارد نشود.


نمایش تعداد بازدیدها : 562

بازگشت           چاپ چاپ