چهارشنبه, 28 شهريور 1397

مدیر کل انتقال خون استان تهران اعلام کرد:
اهدای بیش از 3500 واحد خون در شبهای قدر
بیشترین اهدای خون در سومین شب قدر ثبت شد

مدیر کل انتقال خون استان تهران اعلام کرد:

اهدای بیش از 3500 واحد خون در شبهای قدر

بیشترین اهدای خون در سومین شب قدر ثبت شد

مدیر کل انتقال خون استان تهران اعلام کرد: سه هزار و 569 نفر در شبهای قدر 1397 در مراکز اهدای خون استان تهران خون اهدا کردند.

به گزارش روابط عمومی انتقال خون استان تهران، دکتر سید مرتضی طباطبایی گفت: در سه شب قدر امسال بیش از چهار هزار و پانصد نفر به مراکز اهدای خون مراجعه کردند و از این تعداد سه هزار و 569 نفر موفق به اهدای خون شدند.

وی با اشاره به ثبت بیشترین اهدای خون در سومین شب قدر، افزود: در اولین شب قدر 1140 واحد، در دومین شب قدر 1097 واحد و در سومین شب قدر 1332 واحد در مراکز فعال استان تهران اهدا شده است.

مدیر کل انتقال خون استان تهران با بیان اینکه در شبهای قدر امسال شش مرکز وصال، تهرانپارس، ستاری و شهرری، ورامین و شهریار فعال بودند، ادامه داد: نزدیک به 80 درصد خونهای اهدا شده سهم اهداکنندگان باسابقه و مستمر بود و مابقی سهم افرادی که برای اولین اهدای خون را تجربه کردند.

وی با بیان اینکه سه مرکز جامع اهدای خون وصال، تهرانپارس و ستاری تا پایان ماه رمضان از 8 صبح الی 12 شب فعال هستند، خاطر نشان کرد: از شهروندان تهرانی تقاضا داریم در هفته پایانی ماه رمضان نیز اهدای خون را فراموش نکنند.نمایش تعداد بازدیدها : 243

بازگشت           چاپ چاپ