بازگشت همه به سوی اوست
مدیر كل سابق انتقال خون تهران درگذشت

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

 

بازگشت همه به سوی اوست

مدیر کل سابق انتقال خون تهران درگذشت

مدیر کل سابق انتقال خون استان تهران صبح جمعه دوم شهریور دار فانی را وداع گفت.

به گزارش روابط عمومی انتقال خون استان تهران، دکتر فاطمه نادعلی؛ مدیرکل سابق انتقال خون استان تهران صبح جمعه دوم شهریور به دلیل ابتلا به سرطان درگذشت.

وی استاد هماتولوژي و عضو هیات علمی دانشگاه علوم پزشكي تهران بود و از هفدهم دی 1392 الی چهارم مرداد 1394مدیریت اداره کل انتقال خون استان تهران را بر عهده داشت.

دکتر علی اکبر پورفتح اله؛ مدیر عامل سازمان انتقال خون ایران در پیامی ضمن ابراز تاسف و تاثر، اظهار کرد: سالهاي متمادي در كسوت كارشناس سرطان مركز مديريت بيماري هاي وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشكي شاهد تلاش دکتر نادعلی براي ثبت و مديريت سرطان در كشور بودم و متاسفانه در سال هاي اخير خود در گير مبارزه با سرطان شد.

وی با اشاره به ٣٠ سال فعالیت علمي و اجرايي این عزیز از دست رفته، افزود: مصيبت وارده را به خانواده ایشان و جامعه علمي کشور تسليت مي گويم و براي ايشان رحمت و غفران الهي را در كنار برادر شهيدش آرزومندم.

دکتر سید مرتضی طباطبایی؛ مدیر کل انتقال خون استان تهران نیز  در پیامی جداگانه درگذشت ناباورانه دکتر فاطمه نادعلی را تسلیت گفت و از خداوند متعال برای ایشان طلب مغفرت کرده و برای خانواده بزرگوارشان صبر جمیل مسئلت نمود.

بنابر این گزارش مراسم یادبود مرحومه فاطمه نادعلی سه شنبه ششم شهریور 1397 ساعت 10 صبح در اداره کل انتقال خون استان تهران برگزار می شود.


 

تعداد بازدید : 525

بازگشت           چاپ چاپ         
 
5.1.0.0
V5.1.0.0