مدیر کل انتقال خون استان تهران:
نظام پیشنهادات موجب نهادینه شدن مدیریت مشاركتی می شود
نشست آشنایی با آیین نامه اجرایی نظام پیشنهادات برگزار شد

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

مدیر کل انتقال خون استان تهران:

نظام پیشنهادات موجب نهادینه شدن مدیریت مشارکتی می شود

نشست آشنایی با آیین نامه اجرایی نظام پیشنهادات برگزار شد

مدیر کل انتقال خون استان تهران در جمع همکاران خود بر اهمیت نظام پیشنهادات در راستای نهادینه شدن مدیریت مشارکتی در اداره امور سازمانها تاکید کرد.

به گزارش روابط عمومی انتقال خون استان تهران، دکتر سید مرتضی طباطبایی دوشنبه بیست و سوم مهر 1397 در نشست آشنایی با آیین نامه «اجرایی و ساختار جدید نظام پذیرش و بررسی پیشنهادات» با اشاره به اهمیت ارزش بالای تفکر و اندیشه، تاکید کرد: از اجرای این طرح که حاصل آن ارتقای بهره وری در محیط کار است، حمایت خواهم کرد.

در ادامه دکتر حسن حسینی؛ دبیر کمیته نظام پذیرش و بررسی پیشنهادات با تاکید بر اهمیت ایجاد فرهنگ کار گروهی و خرد جمعی، گفت: در ساختار جدید علاوه بر شورای اصلی، چهار کمیته تخصصی شامل حوزه های «اهداکنندگان خون، جذب و روابط عمومی»، «فنی ، توزیع , نظارت و کنترل کیفی و تضمین کیفیت»، «برنامه ریزی و توسعه منابع انسانی» و «آموزشی و پژوهش و فناوری» پیش بینی شده است.

وی افزود: هم در شورا و هم در کمیته های تخصصی علاوه بر اعضای حقوقی که بر مبنای جایگاه شغلی شان عضویت دارند، نمایندگانی از طرف کارکنان نیز حضور خواهند داشت که این افراد از طریق برگزاری انتخابات از سوی سایر کارکنان، عضو شورای اصلی یا کمیته ها می شوند.

دکتر حسینی ادامه داد: افراد علاقه مند باید نامزدی خود را حداکثر تا یکشنبه ششم آبان 1397 اعلام کنند و انتخابات نوزدهم آبان 1397 برگزار خواهد شد.

وی خاطر نشان کرد: صفحه نظام پذیرش و بررسی پیشنهادات در سایت اداره کل انتقال خون استان تهران بارگذاری شده و همکاران می توانند آیین نامه اجرایی را از این طریق مطالعه و فرم های لازم را دانلود کنند.


تعداد بازدید : 497

بازگشت           چاپ چاپ         
 
5.1.0.0
V5.1.0.0