اهدای خون و تقدیر از اهداکنندگان خون
روایت حضور بانوی سیاستمدار در مركز اهدای خون وصال

امتیاز :  ۳.۳۳ |  مجموع :  ۹

اهدای خون و تقدیر از اهداکنندگان خون

روایت حضور بانوی سیاستمدار در مرکز اهدای خون وصال

معاون امور زنان و خانواده رییس جمهور به عنوان سخنران ویژه آیین روز جهانی اهداکنندگان خون در جمع صدها نفر از اهداکنندگان خون حضور پیدا کرد.

به گزارش روابط عمومی انتقال خون استان تهران، دکتر معصومه ابتکار؛ معاون امور زنان و خانواده دولت تدبیر و امید در عصرگاه جمعه بیست و چهارم خرداد ۱۳۹۸ و همزمان با روز جهانی اهداکنندگان خون با حضور در آیین ویژه این روز به سخنرانی پرداخت.

وی با اشاره به پویایی، تلاش مستمر و خستگی ناپذیر مجموعه سازمان انتقال خون گفت: از همه همکاران انتقال خون در سراسر کشور که در بحرانهای طبیعی مثل سیل و زلزله شب و روز در خدمت کمک به بیماران هستند، تقدیر می کنم؛ بی شک موفقیت های به دست آمده در حوزه تامین خون سالم و صد در صد داوطلبانه که در این سالها شاهد آن هستیم، مدیون کار شبانه روزی و مستمر این عزیزان است.

دکتر ابتکار با اشاره به ۲۴ خرداد ماه؛ روز تکریم و احترام به اهداکنندگان خون ادامه داد: اهداکنندگان خون خیلی احترام دارند که داوطلبانه و عاشقانه برای کمک به همنوعان خودشان به مراکز اهدای خون مراجعه می کنند. اهدای خون برای مادر در حال زایمان، برای جوان مجروح تصادف،برای سالمندان در جراحی سنگین و در مجموع نجات جان انسانها، یک کار برجسته و ارزشمند است.

معاون امور زنان و خانواده رئیس جمهور اضافه کرد: ما در آمار اهدای خون مردم و در بین کشورهای منطقه رتبه های خوبی داریم. آمار دو میلیون و ۱۰۰ هزار اهدای خون در سال گذشته نشان دهنده مسئولیت پذیری جامعه ماست.

وی در پایان خاطرنشان کرد: فرهنگ ایثار بدون هیچ انتظار و منت، بهترین اتفاق است که در اهدای خون این به صورت مشهود حس می شود و اهداکنندگان خون در دسته ایثارگران جامعه هستند.

بنابراین گزارش، معصومه ابتکار معاون امور زنان و خانواده در دولت یازدهم خون خود را برای نجات جان بیماران نیازمند در مرکز وصال، اهدا کرد. 
 
 
 
 

تعداد بازدید : 378

بازگشت           چاپ چاپ         
 
5.1.0.0
V5.1.0.0