رونمایی از اپلیكیشن نوبت دهی اهدای خون
اتفاقی ویژه در چهل و پنج سالگی سازمان انتقال خون

امتیاز :  ۱.۴۰ |  مجموع :  ۵

رونمایی از اپلیکیشن نوبت دهی اهدای خون

اتفاقی ویژه در چهل و پنج سالگی سازمان انتقال خون

به مناسبت نهم مردادماه؛ روز ملی اهدای خون و در جشن چهل و پنج سالگی سازمان انتقال خون، از اپلیکیشن نوبت دهی اهدای خون در پایتخت رونمایی شد.

به گزارش روابط عمومی انتقال خون استان تهران، با حضور مدیرعامل سازمان انتقال خون، مدیرکل انتقال خون استان تهران و رئیس جمعیت هلال احمر ایران، آیین رونمایی از اپلیکیشن نوبت دهی اهدای خون با هدف تسهیل در برنامه ریزی شهروندان تهرانی برای حضور در مراکز اهدای خون برگزار شد.

دکتر سید مرتضی طباطبایی؛ مدیرکل انتقال خون استان تهران در حاشیه این آیین ویژه که در مرکز جامع اهدای خون صدر انجام گرفت، به ضرورت استفاده از ظرفیت های نوین تکنولوژی در همراهی مستمر و با کیفیت تر مردم در تامین فرآورده های خونی سالم اشاره کرد و گفت: خوشبختانه در آستانه سالروز تاسیس سازمان انتقال خون و برای خدمت به همراهان مهربان تهرانی، اپلیکیشن نوبت دهی اهدای خون را رو نمایی کردیم و امیدواریم با این شیوه به برنامه ریزی زمانی اهداکنندگان خون برای مراجعه به مراکز جامع اهدای خون کمک قابل توجهی کنیم.

بنابراین گزارش، اپلیکیشن نوبت دهی اهدای خون با طراحی مهندسین ایرانی در فاز اول برای مراکز جامع اهدای خون وصال، ستاری و  صدر طراحی شده و در فاز بعدی مراکز جامع اهدای خون شهرری و تهرانپارس نیز به این اپلیکیشن اضافه خواهند شد. 
 
 
 
 
 
 
 

تعداد بازدید : 433

بازگشت           چاپ چاپ         
 
5.1.0.0
V5.1.0.0