روحیه عشق و مهربانی در پایتخت تعطیلی ندارد
اعلام ساعت فعالیت مراكز اهدای خون در تعطیلات خرداد ۱۳۹۸
روحیه عشق و مهربانی در پایتخت تعطیلی ندارد
اعلام ساعت فعالیت مراكز اهدای خون در تعطیلات خرداد ۱۳۹۸

ساعت فعالیت مراکز اهدای خون استان تهران در روزهای تعطیل خرداد ۱۳۹۸ اعلام شد. 
به گزارش روابط عمومی انتقال خون استان تهران، مردم نوعدوست و مهرورز پایتخت می توانند در روزهای پیش رو که به مناسبتهای سالروز ارتحال امام خمینی(ره) و عید سعید فطر تعطیل هستند، با حضور در مراکز اهدای خون به یاری بیماران بشتابند. 

سه شنبه چهاردهم خرداد ۱۳۹۸، مقارن با سالروز ارتحال معمار کبیر انقلاب، مرکز وصال از ساعت ۸ صبح تا ۱۲ شب، مراکز اهدای خون شهرری، ستاری و تهرانپارس نیز از ساعت ۱۰ صبح تا ۵ بعدازظهر آماده ارائه خدمت به شهروندان تهرانی می باشند. 

همچنین در روزهای چهارشنبه پانزدهم خرداد و پنج شنبه شانزدهم خرداد که با تعطیلات عید سعید فطر همراه شده، مومنین پایتخت به شکرانه یک ماه بندگی و عبادات خالصانه می توانند از ساعت ۸ صبح تا ۸ شب به مرکز اهدای خون وصال و یا از ساعت ۱۰ صبح تا ۵ بعدازظهر به مراکز اهدای خون شهرری، ستاری و تهرانپارس مراجعه کنند. 

روز جمعه هفدهم خرداد و در آخرین روز تعطیلات چهار روزه خرداد ۱۳۹۸ نیز فقط مرکز اهدای خون وصال از ساعت ۸ صبح تا ۸ شب در خدمت پایتخت نشینانی خواهد بود که مثل همیشه در برنامه های خیرخواهانه زندگی خود، وقت ویژه ای را برای اهدای خون و کمک به بیماران چشم انتظار، تعیین کرده اند. 

 بنابراین گزارش، نشانی مراکز اهدای خون استان تهران را می توانید در پایگاه اطلاع رسانی tbtc.ir به صورت دقیق مشاهده کنید.
امتیاز :  ۲.۳۳ |  مجموع :  ۶

برچسب ها

    5.6.5.0
    V5.6.5.0